Otvorené papierové vrecia

Otvorené papierové vrecia s lepeným spodným dnom je najčastejšie používaný typ papierového vreca. Používa sa na balenie rôznorodých komodít ako sú granulované a sypké materiály. Možnosť atypických rozmerov podľa požiadaviek zákazníka, 4 + 2 farebnej potlače, 2 až 4 vrstvy papiera

Šírka vreca (b): 35 – 65 cm
Výška vreca (a): 60 – 128 cm
Šírka dna (c): 9 – 18 cm

Otvorené papierové vrecia s PE a HDPE vložkou

Ponúkame papierové vrecia s PE ( polyetylén ) vložkami alebo HDPE ( mikrotén ) vložkami. Uvedené typy sa používajú na balenie komodít, ktoré si vyžadujú kvalitnú ochranu proti vlhkosti a premasteniu papiera ako sú koreniny, chemické látky, aditíva, sušené výrobky, produkty prachovej konzistencie.
Možnosť šitého spodného dna, použitie hrúbky od 0,02 Mic do 0,14 Mic podľa požiadaviek zákazníka.

Šírka vreca (b): 35 – 60 cm
Výška vreca (a): 60 – 128 cm
Šírka dna (c): 9 – 18 cm

Papierové vrecia s bočnými záložkami

Papierové vrecia s bočnými záložkami sa využívajú na balenie kusového tovaru ako sú drevené brikety, kusové balenie múky, cukru, vločiek atd.…
Možnosť atypických rozmerov a potlače podľa požiadaviek zákazníka.

Šírka vreca (b): 15 – 32 cm
Výška vreca (a): 35 – 90 cm
Šírka dna (c): 7 – 18 cm

Papierové vrecia ventilové

Ventilové papierové vrecia sú priamo určene na flexibilnejší spôsob balenia. Z tohto dôvodu majú samouzatváraci ventil, ktorý sa po ich naplnení automaticky uzavrie čo umožňuje veľmi rýchly a jednoduchý spôsob plnenia.
Ventilové papierové vrecia sa využívajú na balenie stavebných komodít ako sú cement, klebre, špeciálne lepidlá ale aj potravinárskych komodít ako je napríklad múka, cukor atd…

Šírka vreca (b): 35 – 60 cm
Výška vreca (a): 60 – 128 cm
Šírka dna (c): 9 – 18 cm

Papierové kupecké sáčky a papierové tašky

Ponúkame kupecké papierové vrecka rôznych nosnosti. Kupecké papierové vrecka a tašky sa požívajú na balenie rôznorodého sortimentu v maloobchodnom styku, ale aj na reklamné účely. Ponúkame: 0,5 kg, 1kg, 2kg, 3kg, 5kg.

Papierové tašky sú s lepeným uchom do hmotnosti 5 kg rôznych veľkostí a rôznofarebnej potlače podľa požiadaviek zákazníka.

Príslušenstvo k papierovým vreciam

Šijací stroj na uzatváranie vriec

Šijací stroj na uzatváranie vriec je vyrobený z kvalitných materiálov, je prispôsobený na prácu v ťažkom a prašnom prostredí.

Stroj má centrálne mazanie, automatický odstrih nite, na stroj dávame záruku 2 roky, máme k dispozícii všetky náhradné súčiastky.

Nite a ihly

Ponúkame nite na šitie vriec v rôznych návinoch, taktiež ihly do šijacích strojov